info@maghamimedia.com

 

محمد معین مقامی

 

     محمد معین مقامی متولد ۱۴ اردیبهشت ماه است . او حرفه خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با شرکت در دوره های خبرنگاری باشگاه خبرنگاران آغاز کرده است. او پس از گذراندن چندین آزمون، با این مجموعه وارد همکاری شد. محمد معین مقامی چند هزار دقیقه گزارش تلویزیونی تهیه کرده است که از شبکه های یک ، دو و خبر تلویزیون ایران پخش شده و صدا و تصویر او بارها روی آنتن این شبکه ها رفته است .
     محمدمعین مقامی همچنین از سال ۱۳۹۲ به عنوان مجری چند بخش خبری باشگاه خبرنگاران در شبکه خبر تلویزیون ایران مشغول بکار بوده است. او به مدت سه سال و در چند صد قسمت اجرای برنامه های زنده “با نوزده و نیم” و “با خبرنگاران” را برعهده داشته است.
     او نشست های خبری متعددی در باشگاه خبرنگاران برگزار کرده است. نشست های خبری سخنگوی دولت و معاون رئیس جمهور ایران، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، معاون وزیر خارجه، دبیر مجمع تشخیص مصلحت و ده ها نفر از نمایندگان مجلس ایران از آن جمله هستند. او در چند مورد اجرای مناظره بین افراد شناخته شده را برعهده داشته است.
     او با روسای جمهور ایران، روسای قوا ، وزرا، نمایندگان مجلس، روسای سازمان ها، بازیگران و افراد سرشناس مختلف مصاحبه خبری داشته است.
     محمد معین مقامی از سال ۱۳۹۵ به عنوان تهیه کننده و نویسنده در شبکه بین المللی العالم فعالیت داشته است. او تهیه کنندگی برنامه های صباح جدید، هشتگ ، السباق الرئاسی ، مراسلون ، تواصل و چندین برنامه دیگر و ده ها مورد مستند را انجام داده است.
     او با اشخاص ، خبرگزاری ها ، سایت های اینترنتی و سازمان های مختلف برای تهیه محتوای رسانه ای ، اجرای مراسم ها و جشنواره ها همکاری داشته است .
     محمد معین مقامی دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک در گرایش طراحی کاربردی جامدات است و دو اختراع ثبت شده در این زمینه دارد.
     او دارای کیفیت خوب در مهارت های چهارگانه زبان های انگلیسی، فرانسه وعربی است.
مقامی | Maghami
فارسی