info@maghamimedia.com

محمد معین مقامی

     محمد معین مقامی متولد ۱۴ اردیبهشت ماه است . او حرفه خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با شرکت در دوره های خبرنگاری باشگاه خبرنگاران آغاز کرده است. او پس از گذراندن چندین آزمون، با این مجموعه وارد همکاری شد. محمد معین مقامی چند هزار دقیقه گزارش تلویزیونی تهیه کرده است که از شبکه های یک ، دو و خبر تلویزیون ایران پخش شده و صدا و تصویر او بارها روی آنتن این شبکه ها رفته است .
     محمدمعین مقامی همچنین از سال ۱۳۹۲ به عنوان مجری چند بخش خبری در شبکه خبر تلویزیون ایران مشغول بکار بوده است. او به مدت سه سال و در چند صد قسمت اجرای برنامه های زنده “با نوزده و نیم” و “با خبرنگاران” را برعهده داشته است.
     او نشست های خبری متعددی در باشگاه خبرنگاران برگزار کرده است. نشست های خبری سخنگوی دولت و معاون رئیس جمهور ایران، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، معاون وزیر خارجه، دبیر مجمع تشخیص مصلحت و ده ها نفر از نمایندگان مجلس ایران از آن جمله هستند. او در چند مورد اجرای مناظره بین افراد شناخته شده را برعهده داشته است.
     او با روسای جمهور ایران، روسای قوا ، وزرا، نمایندگان مجلس، روسای سازمان ها، بازیگران، ورزشکاران و افراد سرشناس مختلف مصاحبه خبری داشته است.
     محمد معین مقامی از سال ۱۳۹۵ به عنوان تهیه کننده، نویسنده و کارگردان در شبکه بین المللی العالم در معاونت برونمرزی صدا و سیما فعالیت داشته است. او تهیه کنندگی برنامه های صباح جدید، هشتگ ، السباق الرئاسی ، مراسلون ، تواصل، من ایران، برنامه ورزشی VAR و چندین برنامه دیگر را انجام داده است و ده ها مورد مستند داخلی و برونمرزی را تهیه و کارگردانی کرده است.
     او با اشخاص، وزارت خانه ها، سازمان ها، خبرگزاری ها و سایت های اینترنتی مختلف برای تهیه محتوای رسانه ای ، اجرای مراسم ها و جشنواره ها همکاری داشته است.
     محمد معین مقامی همچنین تیزرهای تبلیغاتی برندهای مختلف برای پخش در تلویزیون ایران را طراحی و کارگردانی کرده است.
    او در مقاطع مختلف مدرس دوره های شناخت خبر، خبرنگاری تلویزیونی ، گزارش نویسی، کارگردانی مستند و تهیه کنندگی مستند بوده است.
     او تهیه کنندگی و کارگردانی چندین مستند مستقل را برعهده داشته است که مورد توجه جشنواره های متعددی قرار گرفته و در کشورهای مختلف از جمله آلمان، آمریکا، لهستان، اسپانیا، اکراین، رومانی و مکزیک اکران شده اند.
     محمد معین مقامی در حال حاضر ضمن انجام تهیه کنندگی و کارگردانی، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اردیبهشت است که به انجام فعالیت های مختلف از جمله برگزاری ورکشاپ ها، دوره های آموزشی، ساخت برنامه های تبلیغاتی و پخش بین المللی فیلم می پردازد.
     محمد معین مقامی دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک در گرایش طراحی کاربردی جامدات است و دو اختراع ثبت شده در این زمینه دارد.
     او دارای کیفیت خوب در مهارت های چهارگانه زبان های انگلیسی، فرانسه وعربی است.
مقامی | Maghami
فارسی